Zupełnie nowy system w gorzowskiej EC
Ciąg dalszy transformacji w gorzowskiej elektrociepłowni… Co tym razem? Powstanie nowy system zarządzania obiegiem wody. W gorzowskiej elektrociepłowni PGE Energia Ciepła zostanie przebudowany system gospodarki wodno-ściekowej. Nowa instalacja zapewni ciągłość produkcji wód technologicznych niezbędnych do wytwarzania energii elektrycznej i ciepła. Wartość przedsięwzięcia to około 29 mln zł. Modernizacja gospodarki wodno-ściekowej to kolejny etap transformacji gorzowskiej…